a

Merhabalar arkadaşlar bugün ki konumuz eş seçiminde dikkat edilmesi gereken hususlar.
 
Konu evliliğe ve eş seçimine geldiği anda sizde duraksıyor, korkuyor ve geri mi çekiliyorsunuz? O zaman bu video tam sizlik. Evlilik bireysel olgunluğa erişmiş her bireyin hayatındaki partneri ile ilerlemek istediği yol, aile olmanın ilk adımı yasaların 18 yaşında olan her bireye tanınmış haktır.
 
Öncelikli olarak çiftlerin kendilerini tüm şeffaflıklarıyla tanımış ve evlilik olgunluğuna ulaşmış olmaları gerekmektedir. Karşımızdaki kişiyi ailesini ve davranışlarını çözümlemeli analiz etmelidir. Bireylerin eş seçimindeki püf noktalardan  diğeri ise evliliğe dair bazı özelliklere sahip olmalarıdır. Özelliklerin en başında aileye olmaya istekli olmaları, Sorumluluklarının farkına varmak, evlenme kararıyla hayatının kalan bölümüne eşlik edeceği yol arkadaşının varlığını unutmamalıdır. Es geçmek istemediğim diğer nokta sosyal kültürel açıdan aile ve bireylerin uyumudur. Benzerliklerinizin olması hayatınızda her zaman uyumu yakalayabileceğiniz anlamına gelmemekte, partnerinizin sosyal yaşamı ve kendi yaşamınızı bir kez daha gözden geçirmenizi önermekteyim. Bireyler olgunluğa ulaşmış, evlilik ve eş seçiminde kendini hazır hissediyorlarsa, dikkat etmeleri gereken diğer etmen beklentidir.
 
Uzun ve mutlu evliliğin sırrı olması zor istekleri oldurmaya çalışan gösterişten beslenen çiftlerde değilde, kendilerini bilen beklentilerini karşılanacak düzeyde tutan çiftlerde görülmektedir. ben eş seçimi ve evlilik aşamasında olan çiftlere hayal kırıklıklarının olmaması için onları yoracak isteklerden kaçınmalarını yapacakları seçimin iki tarafıda etkileyeceğini, yaşayacağımız değişime yön verirken net ve sağlam adımlarla ilerlermelerini tavsiye etmekte ve sağlıklı ilişkiler dilemekteyim.

Lütfen telefonunuzu dik konuma getiriniz.

G ö n d e r i l i y o r
Proje Başlat

Bu sitenin doğru çalışması için çerez (cookie) kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için

Anladım

Bir Proje Başlat

Almak istediğiniz hizmet yada hizmetlerden bir veya birden fazlasını seçerek iletişim bilgilerinizle birlikte bize gönderebilirsiniz. Size en kısa sürede geri dönüş sağlayacağız.
Adınız Soyadınız
Telefon Numaranız
E-Posta Adresiniz
Gönder